Komentari 326

VIDEO Hajduk ipak slomio otpor Slavena! Mikanović zabio jedan od najboljih golova u sezoni

6

Desni bek 'bilih' bio je prvi na odbijenoj lopti i pucao je iz prvog dodira s ruba kaznenog prostora. Ta je lopta prošla kroz gužvu ispred gola gostiju, a sjajni Čović nije mogao učiniti puno da zaustavi siloviti udarac

Nogometaši Hajduka u susretu su 26. kola HNL-a na Poljudu svladali Slaven Belupo sa 1-0 (0-0).

Jedini gol na utakmici postigao je Dino Mikanović u 72. minuti, a možete ga pogledati klikom OVDJE.

Tijekom prvog poluvremena su obje momčadi uporno pokušavale prisiliti suparnika da ima loptu u svojim nogama i vodi igru da bi u drugom poluvremenu Hajduk ipak zaigrao aktivnije i uspio jednom pronaći put ka mreži.

U 72. minuti Livaja je ubacio u kazneni prostor, Božić je loše očistio pa je lopta stigla na udarac natrčalom Mikanoviću koji je sa 18 metara pogodio sam donji lijevi kut nemoćnog Čovića.

Susret 26. kola SuperSport HNL-a između Hajduka i Slaven Belupo

S ova tri boda drugi Hajduk je stigao na šest bodova zaostatka za vodećim Dinamom koji će u nedjelju ugostiti Rijeku, Hajduk sada ima 50, a Dinamo 56 bodova. Slaven Belupo je ostao sedmi sa 33 boda.

Hajduk - Slaven Belupo, 26. kolo HNL-a 18.10 sati , Poljud, Split
Hajduk
Mikanović 73'
1 : 0
Slaven Belupo
90+3'

Gotova je utakmica na Poljudu.

90'

Tri minute sudačke nadoknade na Poljudu

89'

Vrhunska reakcija Božića! Livaja je gurnuo loptu Kaliniću koji se naciljao za udarac prema Čoviću, ali je kapetan Slavena gurnuo loptu u korner prije nego što ju je Kalinić udario.

89'

85'

Benrahou je izašao, a Anello ušao za Hajduk. I gosti su napravili zamjenu. Mioč je zamijenio Hlevnjaka.