Dinamo je kvalitetniji i u malo boljoj formi od Hajduka, što je je.Ali isto tako, ako Dinamo odigra kao protiv Varaždina negine mu poraz, jer Hajduk je dobar, i
ma dobre igrače i sa prepunim tribinama zna dosta problema napraviti.Tako sve je otvoreno, Dinamo ako bude dobar i od prve minute postavio svoju igru nemože mu Hajduk ništa i da Hajduk ima 13 igrača na terenu.Sve u svemu, neka bude poštena igra, pa tko pobjedi pobjedi 👍
Prikaži još ↓
Aegon Targaryen ZD
20.10.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Znaći od ove sezone se to zove viroza....
mm
mate matic
20.10.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Bez obzira šta se igra u Splitu Dinamo je favorit jer ima skuplju i bolju momčad ....HŽV
Ds
Dalmatinac sam
20.10.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Nek bude dobra utakmica bez sudackih repova i nek bolji pobjedi.
Mata10
20.10.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Jedini gubitak bi bio Ljubićić, ostala četvorica manje više.
bh
badr hari
20.10.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Dinamo bi trebao to dobiti i sa pola ekipe,
jebač tvoje majke
20.10.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
alo Chachinho, trpaj to to vrha, bez milosit.
Tko pjeva zlo ne misli
20.10.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako Cacic ne postavi kukavicku igru sa 5 stopera, pobjeda ce biti glatka i slatka...Dinamo je toliko jaci da Hajduku ni svi suci HNL-a zajedno ne mogu pomoci...
Dk
Deaktivirani korisnik
20.10.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
sad je viroza a prošle godine je bio covid.
Dk
Deaktivirani korisnik
20.10.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Hajduk ti može biti jedino generalka jedino prije Istre recimo 😛
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .