Komentari 6

PSG slavio bez Lionela Messija: Mbappe i Neymar zablistali...

Mbappe se našao u ulozi dodavača kod prva dva pogotka koja je postigao Neymar u 26. i 43. minuti, a onda je u 63. minuti i sam zatresao mrežu

Dvije od tri najveće zvijezde Paris Saint-Germaina, Brazilac Neymar i francuski reprezentativac Kylian Mbappe, sudjelovali su u sva tri pogotka koja su Parižani postigli u pobjedi 3-2 na gostovanju kod Bordeauxa u subotnjem dvoboju 13. kola francuskog nogometnog prvenstva.

Mbappe se našao u ulozi dodavača kod prva dva pogotka koja je postigao Neymar u 26. i 43. minuti, a onda je u 63. minuti i sam zatresao mrežu, nakon što mu je sve pripremio Georginio Wijnaldum. Domaćini su na kraju uspjeli ublažiti poraz pogocima Elisa (78) i Nianga (90+2).

Ligue 1 - Bordeaux v Paris St Germain

Bila je to 11. pobjeda PSG-a u ovoj sezoni. Za razliku od momčadi koja već sada ima veliku prednost na ljestvici, aktualni prvak Francuske Lille već četvrtu utakmicu u nizu ne zna za pobjedu, a u subotu je pred svojim navijačima odigrao samo 1-1 protiv Angersa. Portugalac Tiago Djalo doveo je Lille u vodstvo u 27. minuti. Marokanac Azzedine Ounahi je u 83. minuti uspio svladati hrvatskog reprezentativca Ivu Grbića i tim pogotkom Angersu donio vrijedan bod.

Lille je sa 16 bodova tek na 12. mjestu ljestvice, a Angers je sa 18 bodova na sedmoj poziciji. Daleko ispred svih je PSG s 34 boda, deset više od drugoplasiranog Lensa.