Komentari 38

Rakitić ne staje: Zabio lijep gol Osasuni, već sedmi u sezoni!

1

Igrala se 55. minuta, Mbia je poslao prekrasnu dugu loptu, Raketa je sjajno pratio akciju, pravovremeno utrčao pa poluvolejem u klizećem startu pogodio suprotni kut!

U subotu su zabijali Mandžukić, Olić i Perišić, a seriju golova hrvatskih reprezentativaca danas je nastavio Ivan Rakitić. Rakitić je kao kapetan predvodio Sevillu do 2-1 pobjede nad Osasunom, a pritom je zabio prvi gol!

Igrala se 55. minuta, Mbia je poslao prekrasnu dugu loptu, Raketa je sjajno pratio akciju, pravovremeno utrčao pa poluvolejem u klizećem startu pogodio suprotni kut! To mu je sedmi gol ove sezone, peti u prvenstvu, a u 17 utakmica ima i sedam asistencija. Impresivna statistika!

Rakitić ne staje, igra fenomenalno, najbolju sezonu u karijeri, iako je i prošla bila za pamćenje.

Na 2-0 povećao je Jairo, a konačni rezultat postavio je Riera. Inače, gosti su od 35. minute bili s igračem manje jer je izravni crveni karton dobio Damia.

Sevilla je ovom pobjedom skočila na 9. mjesto Primere.