Komentari 4

'Kažnjenik' Broz vukao Inter do preokreta: Juve još dohvatljiv

U posljednjem susretu 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru pobijedio Torino sa 3-1 skočivši na drugo mjesto ljestvice. Naš Marcelo Brozović odigrao je cijeli susret i pružio solidnu partiju

"Nerazzurri" su pobijedili okrenuvši rezultat u nastavku (3-1) nakon što su gosti vodili 1-0 na poluvremenu. Torino je poveo u 17. minuti golom Andree Belottija koji je iskoristio veliku pogrešku Samira Handanoviča. Slovenskom golmanu je nakon ubačaja iz kornera ispala lopta iz ruke, što je sjajno iskoristio Belotti postigavši svoj 15. gol ove sezone.

Serie A - Inter Milan v Torino

Gosti su držali prednost do kraja poluvremena, no u prvih 15 minuta nastavka sve su upropastili. Izjednačio je Ashley Young u 48. minuti, a tri minute kasnije Diego Godin je zabio za 2-1. Inter je pobjedu praktički osigurao u 61. minuti nakon što je Lautaro Martinez zabio i treći gol za milanski sastav.

U akciji kod prvog Interovog gola sudjelovao je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović koji je uputio dugačku loptu u kazneni prostor, Martinez je glavom spustio do Younga koji je sjajnim udarcem svladao Salvatorea Sirigua. Brozović je na terenu proveo cijeli susret iako je uhvaćen u vožnji u pijanom stanju, a u 60. minuti je zaradio žuti karton.

Inter je ovom pobjedom skočio na drugo mjesto ljestvice sa 68 bodova koliko ima i Lazio na trećoj poziciji. Atalanta je četvrta sa 67 bodova. U vodstvu je Juventus sa 76 bodova, ali s obzirom na nezavidnu formu u posljednje vrijeme, možda Inter, Lazio i Atalanta mogu završnicu borbe za "scudetto" učiniti malo zanimljivijom...