'Real je bio bolji, a s Mandžom se uvijek zanimljivo nadmetati' | 24sata

Komentari 40

'Real je bio bolji, a s Mandžom se uvijek zanimljivo nadmetati'

1

S Mandžom je uvijek zanimljivo igrati, dosta puta smo se susreli u Ligi prvaka i prvenstvu. Sada je pred nama teških 90 minuta, treba igrati pametno, rekao je Luka

Prvi okršaj hrvatskih reprezentativaca u četvrtfinalu Lige prvaka završio je bez pobjednika, ali i bez golova. Na kraju će i Mario Mandžukić i Luka Modrić pronaći razloge za zadovoljstvo nakon 0-0 na Calderónu.

- Mislim da smo odigrali jednu jako dobru utakmicu i da smo većim dijelom bili bolji nego Atlético, pogotovo u prvom dijelu. Nažalost, nismo iskoristili šanse koje smo imali. Ništa, idemo u uzvrat, rezultat je 0-0 i vjerujem u prolazak - rekao je Luka Modrić za HRT.

Nekoliko puta Mandžo i Modrić imali su izravne sudare na travnjaku. Luka nije bio tako žestok prema Mariju kao, primjerice, Sergio Ramos ili Dani Carvajal.

- S Mandžom je uvijek zanimljivo igrati, dosta puta smo se susreli u Ligi prvaka i prvenstvu. Sada je pred nama teških 90 minuta, treba igrati pametno. Vjerujem da ćemo pred našom publikom na Bernabéuu osigurati prolazak - dodao je Modrić.

Ovim remijem u međusobnim dvobojima Mandžukićevih i Modrićevih momčadi veznjak i dalje vodi sa sedam pobjeda naspram napadačeve dvije. Ovo im je drugi remi, a Mandžo nije izgubio u zadnje četiri utakmice.