Komentari 3

Rebić asistirao Hernandezu, Milan uzeo bod Napoliju...

Rebić je u 20. minuti lijepo primio loptu u domaćem kaznenom prostoru te potom poslao loptu na drugu vratnicu gdje je utrčao Theo Hernandez koji je zakucao za 1-0. Ipak, Milan nije uspio doći do pobjede...

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić bio je asistent za prvi pogodak Milana koji je u susretu 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva odigrao 2-2 (1-1) na gostovanju kod Napolija.

Rebić je u 20. minuti lijepo primio loptu u domaćem kaznenom prostoru te potom poslao loptu na drugu vratnicu gdje je utrčao Theo Hernandez koji je poluvolejem s pet metara svladao Ospinu za vodstvo Milana od 1-0.

ITA, Serie A, SSC Napoli vs AC Milan

Do odmora je Napoli poravna kada je Di Lorenzo u 34. minuti najbrže reagirao na odbijenu loptu nakon obrane Donnarumme, da bi u 60. minuti domaći sastav stigao do prednosti kada je Mertens uspio provući loptu kroz noge vratara gostiju.

Na konačnih 2-2 poravnao je Kessie u 73. minuti iz kaznenog udarca kojega je izborio Bonaventura.