Rennes do pobjede u završnici, Majerov suigrač vrištao od boli!

U posljednjem susretu 17. kola francuske Ligue 1 nogometaši Rennesa svladali su, pred svojim navijačima, Nicu s 2-1.

Deseta je to, jubilarna ligaška pobjeda ove sezone za Rennes koji se popeo na četvrto mjesto ljestvice, Također, Rennes je na svom stadionu pobijedio Nicu nakon dugih sedam godina.

Već u petoj minuti Rennes je poveo golom Terriera, ali je u 21. na 1-1 izjednačio Barkley sjajnim udarcem s 20 metara. Malo prije toga Barkley je s 30 metara pogodio gredu.

Europa League - Group B - Stade Rennes v AEK Larnaca

Činilo se da će utakmica završiti remijem, ali u 89. minuti je Rennes izveo lijepu akciju koja je završila pogotkom. Lucidno je asistirao Tait, a jednako lijepo je loptu u mrežu plasirao Bourigeaud za konačnih 2-1.

Na utakmici se teže ozlijedio Terrier, strijelac prvog pogotka Rennesa. Nezgodno je pao nakon jednog duela, uhvatio se za koljeno i vrištao od boli. Uz bolne krikove, iznijeli su ga s terena na nosilima. Nažalost, čini se da je riječ o težoj ozljedi. Lovro Majer igrao je u prvoj postavi i izašao je s terena u 72. minuti.