Komentari 175

Nevjerojatno! Rijeka s dva gola u nadoknadi okrenula 'lokose'!

U 20. kolu HNL-a Lokomotiva je u prvom poluvremenu već imala nekoliko izglednih prilika, no realizacija je bila jako slaba. Aliyu je promašio dvije fantastične šanse. To im se kasnije obilo o glavu

Nevjerojatnu utakmicu gledali smo u 20. kolu HNL-a, a Rijeka je slavila 3-2 protiv Lokomotive!

Znatno su bolje Zagrepčani ušli u utakmicu, imali i nekoliko izglednih prilika koje nisu uspjeli realizirati te su na predah otišli samo s 1-0 koje im je u 11. minuti donio Kallaku.

U drugom dijelu Hadžić nakon starta Nevistića iznuđuje penal kojeg zabija Pivarić u 56. minuti te se čini kao da je susret gotov, a onda - potpuni preokret!

U 70. minuti Cipetić dobiva drugi žuti karton u samo dvije minute. Skrivio je tad i penal kojeg zabija Murić za 1-2. Dvadesetak minuta kasnije Osmanković prilično glupo starta na protivničkom igraču u šesnaestercu te skrivljuje još jedan penal, kojeg ponovno zabija Murić.

U 93. minuti Sandro Kulenović fantastičnim golom zaključuje preokret Rijeke. S ruba šesnaesterca potegnuo je munjevit udarac, a golman Lokomotive Santini doimao se nemoćnim...

HNL 17.15 , Stadion Kranjčevićeva
Lokomotiva
Kallaku 11' Pivarić 56'
2 : 3
Rijeka
Murić 71', 90+1' Kulenović 90+5'
90+6'

KRAAAAAJ!

90+4'

VAR je par minuta pregledavao situaciju, a gol je onda priznat! Nevjerojatno, kakva utakmica... Kulenović je briljantno zabio s ruba šesnaesterca, Santini nije mogao ništa!

90+2'

Nevjerojatno! Kakav gol Kulenovića! Čudesan preokret Rijeke!

90+1'

Opet Murić, opet zabija! Rijeka je izjednačila!

90'

Novi penal za Rijeku! Kakav kaos! Teško je osporiti išta, ovaj start Osmankovića bio je potpuno nepotreban...