Komentari 97

VIDEO Džoker s klupe spasio Rijeku. Jakirović slavi Djouahru

Lokomotiva je povela golom Bubanje, a Rijeka je izjednačila golčinom Pašalića. Kačavenda je asistirao pa se opet ozlijedio što se neće svidjeti Dinamu. Susret krasnih poteza začinio je Djouahra golom tek što je ušao

U susretu 5. kola HNL-a Rijeka je kao domaćin na Rujevici svladala Lokomotivu sa 2-1 (1-1).

Goste je u vodstvo doveo Vladan Bubanja (5), a Rijeka je preokrenula preko Marca Pašalića (38) i Naisa Djouahre (78).

Prvi udarac u okvir gola Lokomotivi je donio i vodstvo, Milićević je u 6. minuti ubacio iz slobodnog udarca s desne strane, a veznjak Bubanja je pravodobno utrčao u kazneni prostor te s osam metara proslijedio loptu u mrežu.

Do poravnanja je Rijeka stigla još jednim spektakularnim pogotkom Pašalića, on se izborio za malo prostora na 18 metara od vrata i zatim udarcem iz okreta pogodio neobranjivo, lopta se od grede odbila iza gol linije.

Statistika utakmice Rijeka - Lokomotiva

Pobjedu domaćima osigurao je Djouahra solo akcijom u 78. minuti. On je prihvatio loptu uz aut-liniju na 40-ak metara od suparničkog gola tek što je ušao u igru, krenuo u slalom sve do ruba kaznenog prostora, a onda prizemnim udarcem svladao Čavlinu.

Treća Rijeka sada ima devet bodova, tri manje od vodećeg Hajduka, a jedan manje od drugog Osijeka. Lokomotiva je ostala pretposljednja, deveta s dva boda, jednim manje od osme Istre 1961, a dva više od posljednjeg Rudeša. (Hina)

5. kolo HNL-a 21:05 , Stadion Rujevica, Rijeka
Rijeka
Pašalić 38', Djouahra 78'
2 : 1
Lokomotiva
Bubanja 6'

KRAJ! Rijeka i Lokomotiva odigrale su uzbudljivu utakmicu koju je riješio džoker s klupe Nais Djouahra.

95'

Stigao je i Čavlina na skok, okrenut leđima prema golu na kraju je pucao, čini se, Mersinaj... Ali pored gola.

93'

Pokušava Lokomotiva, ali bezuspješno. Stojković je ubacio iz kornera i nije pronašao nikoga. Uslijedio je novi ubačaj, i taj je završio u rukama Labrovića...