Komentari 56

Ronaldo uništio Cagliari: U 22 minute dao čudesni 57. hat-trick

Nevjerojatni Portugalac je u pola sata igre postigao tri gola pa sada bježi četiri belgijskom napadaču Romeluu Lukakuu. Ronaldo je trenutno na 23 pogotka u 27. kola i juri prema tituli najboljeg strijelca

Romelu Lukaku zabio je protiv Torina u pobjedi Intera 2-1 i stigao do 19 gola ove sezone. A onda je Cristiano Ronaldo rekao "čekaj malo" i Juventusu već u prvom poluvremenu na gostovanju kod Cagliarija olakšao posao. Juve je na koncu slavio s 3-1.

POGLEDAJTE VIDEO:

Ronaldo 01:18

Nevjerojatni Portugalac je u pola sata igre postigao tri gola pa sada bježi četiri belgijskom napadaču. Ronaldo je trenutno na 23 pogotka u 27. kola, 11 prije završetka Serie A i, prema svemu sudeći, ove sezone će ponovno ponijeti titulu 'capocannoniere'.

Inter ima devet života: Lautaro majstorski za pobjedu u 85.!

Prvi pogodak stigao je u 10. minuti. Cuadrado je ubacio iz kornera, a Ronaldo nebeskim skokom zakucao loptu za vodstvo.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Samo 15 minuta kasnije Ronaldo je prvo izborio penal nakon što ga je srušio golman Cagliarija Cragno, a onda ga sam realizirao.

Juve prodaje najveću zvijezdu za samo 29 milijuna eura? PSG: Pratimo igrače, sve je moguće

A u 32. je priča bila gotova. Vratiti se od 3-0 protiv bilo koga je pothvat, a kamo li protiv velesile kao što je Juve. Chiesa je istrčao kontru, pronašao Cristiana na drugoj strani, a Portugalac je probio Cragna.

Zvijezda Juventusa tako je stigla do nevjerojatnog 57. hat-tricka u karijeri! Neki napadači 171 gol ne postignu u cijeloj profesionalnoj karijeri, Ronaldo je, eto, toliko zabio samo kroz hat-trickove.

Do kraja susreta Cagliari je uspio zabiti počasni pogodak, strijelac je bio Simeone u 61. minuti. Juventus se ovom pobjedom približio na samo bod od Milana, koji tek treba odgirati derbi s Napolijem, dok je od vodećeg Intera sada točno 10 bodova.