Komentari 12

Ronaldo zabio otpadak, United za kraj godine svladao Burnley

5

"Crveni vragovi" napokon su proradili pod Ralfom Rangnickom i prvi put zabili više od jednog gola. Nakon 35 minuta bilo je 3-0, a na kraju 3-1 za pomak na šesto mjesto Premiershipa

U posljendjoj ovogodišnjoj utakmici engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je na svom Old Traffordu sigurno svladao Burnley 3-1 (3-1).

POGLEDAJTE VIDEO: Navijači Uniteda o Ronaldu

Navijači Uniteda o Ronaldu VIDEO

Domaće je ka pobjedi poveo McTominay odličnim udarcem s vrha kaznenog prostora u 9. minuti, u 27. minuti Sancho je sjajno prošao kroz obranu gostiju, a njegov udarac je na putu prema mreži dodirnuo Meea kojemu je zato pripisan autogol.

Kad je Cristiano Ronaldo u 35. minuti pospremio odbijanac nakon još jednog sjajnog dalekometnog udarca McTominaya za 3-0 susret je rezultatski bio odlučen bez obzira što je samo tri minute potom Lennon prizemnim udarcem smanjio na 3-1.

Premier League - Manchester United v Burnley

Manchester United je sada na šestom mjestu sa 31 bodom, koliko ima i peti West Ham United, dok je Burnley ostao u zoni ispadanja, 18. sa 11 bodova, koliko ima i 19. Newcastle United, dok mu 18. Watford bježi dva boda.

Na vrhu je Manchester City sa 50 bodova, osam više od drugog Chelseaja, a devet od trećeg Liverpoola.