Komentari 4

Rudeš je u zadnjim sekundama preokretom slomio Istru 1961

Rudeš  je u zadnjim sekundama preokretom slomio Istru 1961
6

Pobjedu je Rudešu u drugoj minuti sudačke nadoknade junior Vice Miljanić nakon velike gužve u šesnaestercu gostiju. Na dnu Rudeš i Cibalia imaju po 20 bodova, a zagrebački sastav malo bolju gol-razliku

U prvom susretu 27. kola Prve HNL i derbiju začelja u Zagrebu su nogometaši Rudeša slavili protiv pulske Istre 1961 s 2-1 (0-1) i više nisu posljednji na ljestvici.

Rudeš je preokretom i golom u sudačkoj nadoknadi došao do vrijedne pobjede u borbi za ostanak, a nakon dugo vremena Zagrepčani više nisu posljednji.

Puljani su poveli u 21. minuti kada je Rumunj Cosmin Matei iz blizine snažnim udarcem pogodio sami kut vrata domaćina. Rudeš je izjednačio preko Španjolca Juanana Entrene u 70. minuti nakon ubacivanja Kamenara. Pobjedu je Rudešu u drugoj minuti sudačke nadoknade junior Vice Miljanić nakon velike gužve u šesnaestercu gostiju.

Na dnu Rudeš i Cibalia imaju po 20 bodova, a zagrebački sastav malo bolju gol-razliku, dok je Istra 1961 ostala osma s 24 boda.

Pred 100 gledatelja na stadionu NK Zagreba sudio je Bebek iz Rijeke.

Strijelac: 0-1 Matei (21), 1-1 Entrena (70), 2-1 Miljanić (90+2)