Komentari 23

Rusi se vratili u igru za prolaz: Pobijedili i dobili - zvižduke!

Rusija je slavila protiv Finske u Sankt Petersburgu na Gazprom Areni s minimalnih 1-0 i ostvarila prvu pobjedu nakon šest utakmica bez slavlja na Europskim prvenstvima

Ruska nogometna reprezentacija je nakon uvjerljivog (3-0) poraza od Belgije na Gazprom Areni u prvom kolu Eura na istom mjestu slavila protiv Finske s 1-0 i zasjela na drugo mjesto skupine B.

Navijači uoči Engleske 00:44

Nominalni domaćin bila je Finska, ali oni nisu bili ti koji su igrali pred svojim navijačima. Svejedno, igrali su hrabro i bili opasni po gol Safonova, no nijedna nije ušla.

Strašan pad Fernandesa: Rusa su s terena iznijeli na nosilima

Rusija je zabila jedini gol u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je Džjuba odigrao dupli pas za Mirančuka koji je prvo izvagao svoje čuvare, a onda lijepo zabio u suprotne rašlje.

Euro 2020 - Group B - Finland v Russia

Finci su u drugom dijelu ponovno stisli, a ruski su navijači svoje igrače nagradili zvižducima. Očekivali su puno uvjerljiviju igru protiv puno slabijeg protivnika koji se pokazao kao 'tvrd orah'.

Drugo kolo skupine B kompletirat će Danska i Belgija utakmicom u četvrtak.

Bale i Turci idu po spas, Finci bi mogli do novog iznenađenja, a Talijani i Švicarci u borbi za vrh
Standings provided by SofaScore LiveScore
EURO 2020 15:00 , Sankt Petersburg
Finska
0 : 1
Rusija
Mirančuk 45'
90'

KRAAAAJ. Rusija je upisala prvu pobjedu na ovom Euru te se preuzela drugo mjesto skupine B.

90'

Uhhh, Rusi su imala sada priliku završiti priču, ali ovako će uzbuđenje ipak trajati još nekolilko minuta do kraja utakmice.

90'

Ajoooj, je li ovo zadnja prilika za FInce. Arajuuri je pokušao glavom, otišla je malo iznad gola.

83'

Ostalo je desetak minuta do kraja utakmice. Rusija je na korak do prve pobjede u skupini. Finci su se otvorili i moraju paziti da ne sjevne neka ruska kontra.

73'

Hradeckii. Kakva fantastična reakcija na odličan, odmjereni udarac Kuzjaeva. Džjuba je proslijedio loptu Kuzjaevu, koji je bio sam kao duh na drugoj strani te imao vremena i više nego dovoljno, ali očito nedovoljno kako bi savladao odličnog finskog golmana.