Komentari 5

Ružan prizor: Smithu su davali kisik nakon sudara sa Daviesom

Neobična utakmica na Vitality stadionu završila je bez golova (0-0), a obilježio ju je težak sudar Smitha iz Bournemoutha i Daviesa iz Spursa. Igrač domaćih je nakon toga osam minuta nepomično ležao

Nije bilo lijepo za vidjeti kad se desni bek Bournemoutha Adam Smith (29) sudario s Benom Daviesom (27) iz Tottenhama nakon čega je ostao nepomično ležati. Bio je u nesvijesti, a odmah je uletjela liječnička služba te su ga uz davanje kisika iznijeli s terena nakon osam minuta.

Premier League - AFC Bournemouth v Tottenham Hotspur Premier League - AFC Bournemouth v Tottenham Hotspur

Nekoliko minuta prije je nesretni Smith dobio snažnu loptu u prsa od Harryja Kanea te je već tada ostao bez zraka, ali prema prvim izvještajima, Smith se vratio k svijesti te je u bolnici na promatranju. Dotični Kane mu je čak dobacio kroz smijeh 'Smithy, pa i dalje si ružan'.

Premier League - AFC Bournemouth v Tottenham Hotspur

Umalo su mu suigrači mogli posvetiti pobjedu, ali svemu se ispriječio VAR. Callum Wilson je lijepim, nazovimo ih skoro škaricama, pogodio za 1-0 u 90. minuti, ali nakon pregleda snimke bilo je jasno da je King rukom dirao loptu i malo prevario Llorisa. Nakon toga igralo se još 12 minuta nadoknade, a ni jedni ni drugi nisu uspjeli zabiti gol.

Tako je Tottenham ostao 'kratak' za mjesta koja vode u doigravanje za Europsku ligu, dok je Bournemouth zapravo izgubio vrijedna dva boda u borbi za ostanak. Do kraja prvenstva još su četiri kola.