Komentari 10

Sassuolo opet 'crna mačka' za Milan: Drugi poraz zaredom

Kada nogometaši Milana igraju sa Sassuolom uvijek se pojavi Berardi ili netko novi kao sada Scamacca. Berardiju je Milan redovita mušterija kojoj je do sada zabio 10 golova, više nego ikom drugom

Nogometaši Milana doživjeli su neugodan domaći poraz od Sassuola (1-3) u 14. kolu talijanske lige Serie A.

POGLEDAJTE VIDEO:

Zlatanov kung-fu 00:38

AC Milanu je to drugi uzastopni poraz u ligi, iako na početku ništa nije nagoviještavalo takav ishod. 'Rossoneri'm su bili furiozni na početku, stvorili nekoliko sjajnih šansi, no većina ih je završavala zaleđem.

U 21. minuti kapetan Alessio Romagnoli je zabio glavom nakon kornera, no žilavi Sassuolo, koji je prošlog mjeseca pobijedio Juventus na gostovanju, preokrenuo je do poluvremena golom Gianluce Scamacce i nesretnim autogolom Simona Kjaera.

Serie A - AC Milan v U.S. Sassuolo

Scamacca je zabio spektakularan gol nakon kojeg je Mike Maignan na golu domaćina ostao ukopan i samo pogledom ispratio što se događa. A i drugi je bio djelo napadača Sassuola, lopta se odbila od Kjaera, no zasluge idu Scamacci.

Čak i sa Zlatanom Ibrahimovićem u napadu, Milan se mučio s odgovorom, da bi Domenico Berardi sjajnim solo-prodorom u 66. minuti zapečatio potpuno zasluženu pobjedu Sassuola.

Kada nogometaši Milana igraju sa Sassuolom uvijek se pojavi Berardi ili netko novi kao sada Scamacca. Berardiju je Milan redovita mušterija kojoj je do sada zabio ukupno 10 golova i četiri puta asistirao, više nego ijednoj drugoj momčadi u elitnom rangu talijanskog nogometa.

Crveni karton Romagnolija u 77. minuti prekinuo je sva nadanja Milana, koji je ostao drugi na ljestvici, s 32 boda koliko ima i vodeći Napoli.