Sucic na klupi???? a stari modric u prvih 11.. pa ti nisi normalan
Državni neprijatelj
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Postava je u principu sasvim Ok, jedino je upitnik tih središnjih veznih, Kovačić je dosta izvan natjecateljskog ritma, Modrić je realno u godinama, tko će trča
ti. Možda bi tu Petar Sučić bio bolje rješenje...
Prikaži još ↓
Im
Impala67
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako se mi bojimo Paname onda bolje da
umjesto na stadion odemo na aerodrom i gotovo. Treba odigrati muški i dobiti jer ako nismo dovoljno dobri da njih ne dobi
jemo nego pregazimo onda nemamo tamo šta tražiti.
Prikaži još ↓
lu
ludiM
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
zasto je pero na klupi nije mi jasno
NG
Nepokoreni_Grad
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
po kojoj logici Petar Sučić seli na klupu? po tome što je bacio onon Engleza na pod i što se pozna s Baturinom u trepavicu? A kovacic i modric starteri, ma de f
uraj
Prikaži još ↓
MP
MPT PREDSJEDNIK
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Modrić bio najlošiji i opet ga tutuban stavlja u prvih 11 .
un
unimag20
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Dobro šta je Kovacic odigrao vrhunsku sezonu i u top formi je!!
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .