Komentari 17

Sedmi u trećoj engleskoj ligi, a uspjeli su razljutiti Mourinha...

1

RUKOVANJE Trener Bradford Cityja Phil Parkinson odbio je rukovati se s Joséom Mourinhom prije kraja utakmice, a onda je "Posebni" došao čestitati svim igračima

Yeates, Stead, Halliday i Morais, strijelci u senzacionalnoj pobjedi Bradford Cityja 4-2 protiv Chelseaja u FA kupu, zajedno vrijede 1,5 milijuna eura. Jednako kao Nathan Ake, 19-godišnjak s Chelseajeve klupe.

Ono što teško mogu ostvariti i najbolje momčadi u svijetu, nadoknaditi 0-2 protiv Chelseaja na Stamford Bridgeu, uspjelo je sedmoj momčadi engleske treće lige. I prije nego što je utakmica završila, José Mourinho krenuo je čestitati kolegi Philu Parkinsonu.

- Odbio sam rukovanje. Ostale su još tri i pol minute do kraja i nisam želio da me uvlači u te svoje igrice. Tada je bilo 3-2, a znam što je takva momčad u stanju učiniti u tri minute - rekao je Parkinson, igračka legenda Readinga i trener koji vodi Bradford od 2011.

Uoči odlaska u London, činilo se, na nemoguću misiju, njegova momčad izgubila je dvije utakmice zaredom, od Rochdalea i Yeovil Towna. A onda je na Stamford Bridgeu napravila pravo čudo.

- Nakon utakmice Mourinho je došao u našu svlačionicu, išao je od jednog do drugog igrača i svakome stisnuo ruku. Svaka mu čast - kaže Parkinson.