Sesvete pobijedile Nexe | 24sata

Komentari 3

Sesvete porazile Nexe, Zagreb sve bliže osvajanju prvenstva

U šestom kolu Paket24 Premijer lige rukometaši Sesveta iznenadili su Nexe pobijedivši ih 35-31, a PPD Zagreb sada je sve bliže osvajanju naslova prvaka.

Našičani su sredinom prvog dijela uspjeli doći do izjednačenja 7-7 nakon čega su došli i do vodstva 13-8, ali domaćini su uzvratili serijom od četiri gola za redom te su na poluvrijeme otišli s jednim golom zaostatka.

Sesvete su u 51. minuti povećali prednost na plus šest razlike i nastavili zabijati iz nemogućih situacija što ih je u konačnici dovelo do vjerojatno najveće pobjede u klupskoj povijesti.

U redovima Sesvete najviše su se istaknuli Nikola Finek koji je zabio šest golova iz šest pokušaja, Danijel Vusić je zabio pet od pet i Darko Krdelj pet od sedam. Kod Nexea je najbolji bio Janko Kević s 11 golova, a šest je zabio Tomislav Severec.

UŽIVO Transferi: Dinamo krenuo po Španjolca i Pašalića, bivši bek 'bijelih' odlazi u Goricu...
LJETNI MERCATO

Prijelazni rok u HNL-u počeo je 26. lipnja i traje do 5. rujna. Polako se zahuktava i u ostalim ligama. Na jednom mjestu donosimo sve glasine i potvrđene transfere domaće i stranih liga

Otvorene su Olimpijske igre u Parizu! Spektakularno paljenje plamena iznenadilo cijeli svijet