Komentari 15

Šibenik i Istra treći put u sezoni odigrali utakmicu bez golova

2

Domaćin je imao fantastične prilike za vodstvo, pogotovo onu Radonjića u drugom poluvremenu kada je imao 1 na 1 s Majkićem, ali lopta danas nije htjela u mrežu Istre

U prvoj utakmici 23. kola HNL-a Šibenik i Istra 1961 su na stadionu Šubićevac odigrali 0-0.

Bio je ovo treći međusobni ovosezonski susret Šibenčana i Puljana i treći je put dvoboj okončan bez pogodaka, pa ovaj par zasigurno konkurira za najmanje atraktivan u HNL-u.

Šibenik: HNK Šibenik i NK Istra 1961 u 23. kolu Prve HNL

Šibenik s boljim šansama

Domaći su bili daleko bliži pobjedi u petak, ali su Perić u prvom i Radonjić u drugom poluvremenu promašilivali "zicere" i svojom nespretnošću ustvari spasili Puljane poraza.

Četvrta Istra 1961 sada ima 31 bod, četiri manje od trećeg Osijeka, a dva više od petog Slavena Belupa, dok je deveti Šibenik stigao do 20 bodova, 11 više od posljednje Gorice, a pet manje od osme Lokomotive.

Na vrhu je Dinamo sa 52 boda, osam manje uz utakmicu više ima drugi Hajduk, a upravo će se Dinamo i Hajduk sastati u nedjelju u derbiju kola.

23. kolo HNL-a 17.00 , Šubićevac, Šibenik
Šibenik
0 : 0
Istra 1961
90+4'

Gotova je utakmica na Šubićevcu! Šibenik i Istra podijelit će bodove u prvoj utakmici 23. kola HNL-a.

90'

Tri minute sudačke nadoknade.

89'

Leon Kreković ušao je umjesto Dolčeka za Šibenik.

83'

Luka Marin ušao je za Istru umjesto Vuka.

80'

Još dvije zamjene Šibenika. Iker Pozo i Josip Knežević ušli su u igru umjesto Hiroša koji je odigrao odličnu utakmicu i Čanađije.