Komentari 8

Sjećanje na žrtvu grada heroja obilježeno je minutom šutnje

1

Uoči utakmice igrači obje momčadi izašli su na teren prije utakmice u prigodnim majicama sa siluetom vukovarskog vodotornja. Prisutan je bio i plakat uz natpis: 'Prolaze godine, sjećanja ne blijede'

Prva utakmica 16. kola MAXTv Prve lige između Dinama i Istre 1961 završena je rezultatom 1-1 u Maksimiru. Prvak je ostao šokiran čime je Rijeka dobila šansu pobjeći im na osam bodova prednosti.

No, uoči utakmice igrači obje momčadi izašli su na teren prije utakmice u prigodnim majicama sa siluetom vukovarskog vodotornja.

Bio je tu i plakat s natpisom: 'Prolaze godine, sjećanja ne blijede' u čast žrtve grada heroja koji je prije 25 godina na današnji dan pao pod agresorom.

[MAXtv Prva liga] Momčadi izlaze na teren uz pjesmu posvećenu Gradu Heroju Vukovaru!

Posted by GNK Dinamo Zagreb on Friday, November 18, 2016

Osim toga, ispod istočne tribine maksimirskog stadiona bila je istaknuta zastava 'Stoji grad'.

Prije početka utakmice obje su momčadi uz prisutnu publiku minutom šutnje odali počast svima onima koji više nisu s nama i gradu heroju Vukovaru.