Komentari 33

Festival golova u drugom dijelu: Krstanović zabio dva u samo tri minute, Rijeka ne može biti 3.!

4

Slaven Belupo i Rijeka remizirali su (2-2) u pretposljednjem, 35. kolu HT Prve lige. Prvi gol smo vidjeli tek u drugom poluvremenu, a obje su momčadi imale prednost, koju nisu uspjeli sačuvati

35. kolo HT Prve lige 17.00 , Koprivnica
Slaven Belupo
Krstanović 56' (P) 59'
2 : 2
Rijeka
Obregon 49' Vukčević 79'
90'

Imat ćemo četiri minute sudačke nadoknade.

79'

Kakvo spektakularno drugo poluvrijeme u Koprivnici. Sada smo vidjeli i četvrti gol! Rijeka je izjednačila preko Andrije Vukčevića. Ponovno na asistenciju Murića...

78'

Obregon trese mrežu, ali s vanjske strane! Selahi je uputio prizemnu loptu pred gol s desne strane, no strijelac jedinog gola Rijeke ovaj put nije najbolje reagirao.

76'

Nakon drugog gola Krstanovića, nogometaši su nas malo uspavali, a sad smo vidjeli odličnu priliku za Slaven. Crnac je povaljao pola riječke obrane, ali je Selahi uspio blokirati njegov udarac u posljednji trenutak.

68'

Ušli smo u drugu polovicu drugog poluvremena. Slaven ima prednost 2-1 nakon spektakularnog preokreta u režiji Ivana Krstanovića. Rijeka bi se današnjim porazom matematički oprostila od trećeg mjesta na tablici.