Obavijesti
TRENER RIJEČANA Sopić objasnio: Aberdeen? A zašto ne Man. City? Ma ostajem
Komentari 30
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

si
Haha, ne odgovara vam smisao za humor, kada mu na tablici gledate u leđa. Da je treći, četvrti, pisali bi da vam je baš simpatičan.
Pr
Bravo Sopa sad samo jako do kraja sezone pa poslije nek bude kako bude!!FoF!
Dk
Kao i uvijek kratak i jasan. Iako mase vole bajne filozofije….
Ro
Cuj to, da dodje ponuda 10 puta boljeg kluba on nebi otisao. Znaci to je tipa da ga zove Tottenham. Otisao bi sigurno tako da prodaje pricu maloj djeci..
Or
Odličan trener,odlična ekipa,samo radite po svome,Sopiću care SAMO RIJEKA,idemoooo daljeee !!!! Forza Fiume 🩵🤍🩵🤍 Krepat ma ne molat!!!
ZG - KAJ
Sopicu, ak si takav moralista i postenjak, zakaj onda nisi ostal u Gorici!!!!!! Ipak je u Rijeci puno bolja LOVA i momcad, zato ne kaki..
Pl
Sopa svaka čast! Jadni su oni koji laju iz zavisti i nemaju ništa u životu pa tak ni rezultat. Ti si prvi,drugi ti gledaju u leđa i imaš puno pravo bit samouvje Prikaži još ↓
ČA
Sopa ti si car! Samo nastavi tako jer obožavam čitati komentare dušebrižnika nakon tvojih izjava!
global
Hahaha… takvog lika Rijeka dugo nije imala, ako ga je ikada i imala..
fernandes11
dosadan, naporan i misli da je duhovit....gore ne moze
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .