Komentari 63

Spasonosna golčina! Brekalova majstorija u borbi za ostanak...

1

Mladi hrvatski reprezentivac jesen je odigrao u dresu Stuttgarta, a onda ga je Wolfsburg minule zime vratio u svoje redove kako bi im pomogao u borbi za ostanak. I dobro mu ide

Wolfsburg i Kiel u velikoj su borbi za članstvo u Bundesligi. Prvoligaš je danas domaćin u doigravanju za mjesto u prvoj ligi i nakon prvih 90 minuta na semaforu je ostalo 3-1. Ispod toga našlo se ime Josipa Brekala (19).

Hrvatski je ofenzivac fino zategnuo udarac u 40. minuti za drugo vodstvo 'vukova' na Volkswagen Areni. Kielov golman Kronholm ostao je probijen snažnim udarcem bivšeg igrača Dinama.

Mladi hrvatski reprezentativac jesen je odigrao u dresu Stuttgarta, a onda ga je Wolfsburg minule zime vratio u svoje redove kako bi im pomogao u borbi za ostanak. U 28 bundesligaških utakmica ove sezone zabio je pet golova te dva namjestio.

Brekalo je 2016. potpisao za Wolfsburg nakon samo osam utakmica za zagrebački Dinamo, a danas je važna karika Wolfsburga. Oni su poveli u 13. minuti preko Origija, izjednačio je u 34. Schindler.

U 56. minuti Malli zabija za 3-1 čime se šanse 'vukova' oko ostanka u prvoligaškom društvu znatno povećavaju. Brekalo je odigrao svih 90 minuta.

Uzvratna utakmica kod trećeplasirane momčadi 'cvajte' igra se u ponedjeljak.