Komentari 4

Spursi remizirali u Brentfordu, Ivan Perišić igrao 20-ak minuta

2

Hrvatski je reprezentativac za Tottenham igrao od 75. minute i bio vrlo aktivan, ali promjene rezultata nije bilo

U prvom nedjeljnom dvoboju prvog kola engleske Premier lige Brentford i Tottenham Hotspur su osvojili po bod odigravši 2-2.

Poveo je Tottenham u 11. minuti golom Romera na asistenciju Maddisona, da bi domaći odgovorili s dva pogotka; u 26. minuti je Mbuemo realizirao kazneni udarac, a u 36. minuti je Wissa donio prednost Brentfordu. U četvrtoj minuti sučevog dodatka na kraju prvog dijela Emersona Royal je izjednačio na 2-2, ponovno na asistenciju Maddisona.

Prekrasan gol Sake, Arsenal slavio u 1. kolu Premiershipa
Ništa od povratka na Poljud? Trener Spursa želi Perišića: 'On ima budućnost u ovom klubu'

Ivan Perišić je za Tottenham igrao od 75. minute i bio vrlo aktivan, ali promjene rezultata nije bilo.