U Azerbajdžanu red osigurava vojska, a ne policija. Nemaju toleranciju na ispade..e to je ok.. možda bi i kod nas trebalo malko (radi vježbe) dovesti vojsku na
stadion..
Prikaži još ↓
DambaTheBlackMamba
3.9.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Jučer su na TVu pokazali jednog Azerbajdžanca koji je veeeeliki fan našeg Modrića. Nosi čak i njegov kockasti dres sa 10kom na kojem si želi više nego išta njeg
ov autogram. Jučer mi još nije bilo jasno kako bi ga Luka mogao prepoznati među svim našim navijačima. Sada mi je sve jasno :))
Prikaži još ↓
cr
crispy
3.9.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Bila sam na SP u njemačkoj... utakmica Hrvatska:Australija... dakle, cijeli dan od ranog jutra, glavni trg u Stuttgartu okupirali navijači hrvatske i australije
...mi sa svojim kockicama, oni žuto-zeleni, pa i kostimi klokana... zajedno se pilo, pjevalo, jelo, plesalo...orio se doslovno cijeli Stuttgart... oni s nama pjevali "Lipa li si" a mi s njima "Down under". Atmosfera se doslovno prenijela na stadion, veličanstveno bez ijednog incidenta. Zašto to pričam? Nije problem u kockicama, nego u glavama pojedinaca. Šteta što se svoje dijete ne usudim odvest na utakmicu, a sama sam bila na stotine...rekviziti su lijepo spremljeni u kutiji i čekaju neka bolja vremena.
Prikaži još ↓
za
zaboravite
3.9.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
evo dokle su nas doveli divljaci i mrzitelji svega hrvatskoga, a koji se lažno predstavljaju kao navijači HR reprezentacije! krajnje je vrijeme da svi normalni
navijači zajedno krenu u borbu protiv huligana i naprave njihovu izolaciju i identifikaciju kako bi ih se spriječilo da ikad više dođu na tribine! nemamo drugog izbora jer ova vlada to očito ne želi riješiti!
Prikaži još ↓
Gr
Grad
3.9.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Samo dobra pendrečina, ili ti odgojna palica......haha
MiraBušljeta
3.9.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
lijepo , hvala "navijačima" koji su nam osvijetlali obraz...
po
pomorac11
3.9.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Nažalost očekivano!Zbog 100-tinjak idiota nas ignorira cijeli svijet.Jesu sad ti idioti zadovoljni???
em
emaile
3.9.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Vojsku na stadion i ko radi probleme mlati bez puno pitanja. Problem rijesen
fk
fuu kam ise
3.9.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Ok ne smijemo mahat zastavama , mozemo sisama ! Naprijed Vatreneee !!
An
Anchor
3.9.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Sramota na sto nas je dovela skupina huligana, ali tomu smo i sami kumovali kad smo dozvolili da manjina maltretira vecinu.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .