Ajde razgledali su malo Sofiju,nadigrali ih pobijedili,izbacili,i idemo dalje
Dk
Deaktivirani korisnik
20.7.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Stvarno sramotno , medutim Hajduk je zasluzeno slavio unatoc svim smicalicama i trikovima,a to je najbitnije.. Mozda su ih Bugari trebali voziti jos barem 30min
uta pa bi mozda i imali kakvu-takvu sansu... Cestitke Hajduku!
Prikaži još ↓
FA
FASTT
21.7.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Kad cemo mi imat svoj nus ko Rijeka i Dinamo ?
Dk
Deaktivirani korisnik
21.7.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Kaže se "vozili", a ne "vozali". Trebao sam i ja završiti za "novinara" pa da mogu prepisivati tuđe članke i provlačiti ih kroz google translate.
Dk
Deaktivirani korisnik
20.7.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Ajde brato kako si brato, dobro si brato,Puno svetofar da žmiga črlno.😉
Dk
Deaktivirani korisnik
20.7.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Jel' to veća sramota od paljenja bugarskog auta i šačekuše šake primitvaca kod nas.stalno neke žalopojke kao na primjer njihovo izvikivanje one propale države m
alo istočnije pa bakljade pred hotelom i sad vožnja po Sofiji.ajmo malo objektivnosti.znači kod nas sve može,a kad oni vrate to se okarakterizirati kao sramota, primitivizam itd.usput sve čestitke Hajduku i Osijeku na prolazu
Prikaži još ↓
se
sena2
20.7.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
To se jednostavno rijesi! Prijavi se dogadjaj uefinom delegatu, utvrde se cinjenice i registira se 3:0 za Hajduk pa neka se i dalje igraju...
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .