Nije čak bilo ni slabo, nego na razini Srbije.
fk
fkuruz
8.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Bolje biti i loš na svjetskom, nego uopce ne biti..
ko
kobaja
8.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Sa kime su oni čede u skupini na SP?
67master
8.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
3:0 je sramota , a od Mehika kad je pukla petarda , bruka bre , poklopite si i pumpajte lopte
Markusevec65
8.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
ajoj i to bas srbi pisu kaj su izmislili nogomet?!…
a vise ni sami neznaju kada su zadnji put odigrali nerjeseno, a kamoli pobjedili… 😂😂😂😂🚜🚜🚜
kr
kremsnita123
8.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
I tko se javi kao kriticar upravo srbija koja na to ima najmanje prava.. Kako ti srbi nemaju srama..? Svjetsko ce prvenstvo gledati iz svog jadnog pasaluka a op
et si uzeli za pravo komentirati repku kojoj nisu ni do koljena...
Prikaži još ↓
aj
ajapap700
8.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Šta me zaboli neka stvar što kažu mediji iz pašaluka! U biti i vi ste srpski medij! Trebalo bi prrispitati vlasništvo, isto kako je RT dobio embargo zbog prorus
ke propagande u EU, iszo bi trebalo i s vama! Širite Vučićevu propagandu!
Prikaži još ↓
ev
evildevilSB
8.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Dajte nam što misle o pobjedi austrijske, švicarske i norveške novine a ne ove iz Srbije. NE ZANIMAJU NAS ONI. Zašto oni uopće komentiraju nogomet, nema ih nigd
je!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .