Obavijesti
NISU ODUŠEVLJENI Srpski mediji o 'vatrenima': Nije čak bilo ni prosječno nego slabo
Piše Issa Kralj,
Komentari 28
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Br
Nije čak bilo ni slabo, nego na razini Srbije.
fk
Bolje biti i loš na svjetskom, nego uopce ne biti..
ko
Sa kime su oni čede u skupini na SP?
67master
3:0 je sramota , a od Mehika kad je pukla petarda , bruka bre , poklopite si i pumpajte lopte
Markusevec65
ajoj i to bas srbi pisu kaj su izmislili nogomet?!… a vise ni sami neznaju kada su zadnji put odigrali nerjeseno, a kamoli pobjedili… 😂😂😂😂🚜🚜🚜
kr
I tko se javi kao kriticar upravo srbija koja na to ima najmanje prava.. Kako ti srbi nemaju srama..? Svjetsko ce prvenstvo gledati iz svog jadnog pasaluka a op Prikaži još ↓
aj
Šta me zaboli neka stvar što kažu mediji iz pašaluka! U biti i vi ste srpski medij! Trebalo bi prrispitati vlasništvo, isto kako je RT dobio embargo zbog prorus Prikaži još ↓
ev
Dajte nam što misle o pobjedi austrijske, švicarske i norveške novine a ne ove iz Srbije. NE ZANIMAJU NAS ONI. Zašto oni uopće komentiraju nogomet, nema ih nigd Prikaži još ↓
R9
ljubomora je gadna stvar
S2
Cuj srbi govore nekom kako su igrali buahahaha
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .