Obavijesti
DOVOLJAN I BOD Što Dinamu treba za prolazak i koga može izvući u ždrijebu?
Komentari 54
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

ej
Loša vam računica.....Dinamo će na kraju imati 18 bodova....hoće li to biti dovoljno za europroljeće?
Ja
Ne gleda se gol razlika, nego međusobni susreti. Dinamo sa bodom kontra Spartaka prolazi. Ne postoji varijanta da bod nije dovoljan. Ako se stvori krug od tri e Prikaži još ↓
Trknuti_pera
Dinamo na proljeće u Europi, hajduk na proljeće u borbi za opstanak u HNL-u... Neprocjenjivo
ci
Velika borba se vodi i za Country ranking 2019. Hrvatska je trenutno 16.ta,a 15.to mjesto nosi 2 predstavnika u kvalama LP i 3 predstavnika u kvalama EL. Zato Prikaži još ↓
bb
Živio Dinamo
Go
Pa dobit ovu Trnavu i na Maksimiru i gotovo kakav bod , potopit ih treba !
mt
kad vidim "DOVOLJAN I BOD" zatvaram novine i idem na zahod. dajte prestanite više sa tom lobotomijom, radi takvog pristupa NIKAD nećemo NIŠTA osvojit. Da vas po Prikaži još ↓
tetina
A ajjduk?
Dk
Kakva je situacija sa koeficijentom!?
grbavo drvo
Bakuu je već . U plamenu !!
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .