SLAVITE, ZASLUŽILI STE! Čudesni Dinamo pobijedio je i u trećoj utakmici u Europi. Pao je i Spartak u Trnavi 2-1, a igrači su to proslavili u svlačionici pjevajući 'Volim te Dinamo!'
VRUĆI DANI Temperature rastu do 35 °C, najavili i nevrijeme: DHMZ upalio meteoalarme!
Sjećate se ovog mobitela sa SP-a 2010? Nokia E71 s QWERTY tipkovnicom. Zavuče se svugdje
Iskoristi svoj Oranž