Ima nešto u čemu Mourinho nije ni do koljena Bjelici a to je vrijeme provedeno u razgovoru sa četvrtim sucem
Mm88
1.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
"Svako ima svoje mišljenje.. Moje je da ce Slaven Belupo ovo lako rijesiti"😂😂😂😂😂
Dk
Deaktivirani korisnik
1.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Ajde Slaven pobijedite ovo danas da nam Kmenoslav opet malo zakmeči
bo
bili os2
1.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Gospodin Bjelica je stvarno stvorio jednu ratnicku ekipu koja se nikad ne predaje sa pobjednickim mentalitetom,sa ovakvim igracima ostvarivati ovakve rezultate
svaka cast, nas najbolji trener uvjerljivo.
Prikaži još ↓
ju
juniorx1
1.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Opsovao mu je "jeb*mti mater u pol pi*ke" ...zasluzen crveni,nije se nitko od Osjecana ni bunio
nm
nije mi nist'
1.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
koliko je svima Osijek trn u oku strasno... Gledam tekmu i uvijek sam realan,po cemu sudci navlace za Osijek? Jedino je ovo sto je svirao ruku sporno jeli dirao
igras Belupa ili ne.. Oba penala cista,sudac sudi dobro...Sve u svemu odlicna tekma stvarno,Osijek bolji prvo Belupo drugo pol...Svaka cast Belupo stvarno igraju odlicno vec par tekmi
Prikaži još ↓
cl
clickbait
1.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Opet super utakmica, koji englezi, spanjolci i ostale lige. samo HNL i Liga prvaka
Dk
Deaktivirani korisnik
1.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Lakat u grlo?! Kako Topčagić nije dobio crveni?
okii
1.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
to je lakat i izravno za crveni...ali sudac je tezi slucaj neznanja
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .