Komentari 46

To se zove promocija: Skinula se najljepša skijašica svijeta...

7

NOVA KNJIGA Dok se sprema na povratak na skijaške staze, Lindsey Vonn naporno radi u teretani, a usput je napisala i knjigu. Promovirala ju je fotografijom na kojoj je gola...

"Strong is the new beautifu", naslov je knjige američke skijašice Lindsey Vonn (31), koja jako dobro zna kako odraditi promociju.  Amerikanka je na Instagramu objavila jednu od fotografija iz knjige na kojoj je gola sa štapovima u rukama.

Zadovoljna u svom tijelu

Službena promocija knjige je u utorak u New Yorku.

- Konačno je ovdje. Nakon godinu i pol dana napornog rada moja knjiga i službeno izlazi. Trebala mi je 31 godina da bih bila zadovoljna sa svojim tijelom i onime što sam. Jedva čekam da to podijelim s vama - napisala je Lindsey.

68th Primetime Emmy Awards Arrivals - LA

Vonn je početkom godine objavila da prekida sezonu zbog ozljede nakon pada u superveleslalomu. Bila je vodeća i jurila je rekord legendarnog Stenmarka i njegovih 86 pobjeda. Lindsey je na 76 i uvjerena je da će rekord Šveđanina uskoro pasti.