Komentari 20

Toplak nakon poraza: Nemamo strijelca, a svi bi nešto haklali

Momčad Samira Toplaka nešto je i pokazala u drugom dijelu utakmice protiv Rijeke, ali Lokomotiva nikako ne može biti zadovoljna s obzirom na to da se nalazi na posljednjem mjestu ljestvice

Lokomotiva je u 29. kolu Prve HNL na Rujevici izgubila od Riječana s 3-0 koji su utakmicu praktički riješili u prvih 12 minuta.

POGLEDAJTE VIDEO: Riječko slavlje nakon Alkmaara

Riječko slavlje nakon Alkmaara 01:28

Samir Toplak nikako nije bio niti može biti zadovoljan jer se Lokomotivi s ovakvom igrom piše crno. Od ove sezone, onaj koji završi na devetom mjestu ne mora igrati dodatne kvalifikacije nego samo desetoplasirani ispada izravno u Drugu HNL. Prošle sezone bili su viceprvaci, ali ove sezone borba za ostanak u prvoj ligi bit će gusta.

- Teško je kada sve što ste radili kroz tjedan padne u vodu nakon prvih 12 minuta utakmice kada već gubiš 2-0. Prvo poluvrijeme bilo je bez duela i bez agresije, kada god su došli do našeg gola stvorili su opasnu šansu - kazao je Toplak.

Rijeka i Lokomotiva sastali se u 29. kolu HT Prve lige

Poraz je mogao biti i puno veći, ali srećom za Lokomotivu, domaćinima je u nekoliko navrata na početku drugog poluvremena nedostajalo preciznog završnog dodira s loptom.

- Na poluvremenu smo se dogovorili da stisnemo i barem držimo nulu. Drugo poluvrijeme smo nešto i igrali. Međutim mi nemamo strijelca, svi bi nešto haklali. Kada ste zadnja ekipa onda morate imati nekoga tko će raditi i zabijati - iskren je bio Toplak.

Lokomotiva i dalje ostaje u najtežoj poziciji, te se nalazi na posljednjem mjestu ljestvice s osvojenih minimalnih 20 bodova.
Rijeka je ovom pobjedom učvrstila položaj na četvrtom mjestu, te se nalaze samo na bod od trećeplasirane Gorice.