Komentari 95

Dinamo i dalje dominira: Gavra i Ademi u minuti srušili Istru...

2

Dinamo je nastavio sa sjajnom serijom. Ovoga puta bila je Istra koju je Dinamo deklasirao na Aldo Drosini s visokih 4-1. Modri su ovom pobjedom ostali na vrhu tablice s dva boda prednosti nad Osijekom

Sjajnu utakmicu gledali smo na Aldo Drosini gdje je Dinamo s visokih 4-1 slavio nad Istrom te tako održao prednost od četiri boda iznad drugoplasiranog Osijeka

Iako je Istra prva povela preko Fuentesa u sedmoj minuti, Dinamo je već u sljedećoj poravnao preko Petkovića. Nakon toga i jedna i druga momčad imale su svoje šanse, ali do kraja prvog dijela nije pao niti jedan gol.

U drugi dio Modri su ušli puno bolje i angažiranije, a to im se isplatilo već u 65. minuti kada Gavranović zabija za prvo vodstvo Zagrepčana na ovoj utakmici.

Samo minutu nakon tog gola uslijedio je novi, a strijelac je kapetan Modrih Arijan Ademi koji je lijepo pogodio glavom nakon sjajnog ubačaja Kadziora

Nakon toga Dinamo je polako pokušavao umrtviti igru, ali šanse su i dalje sijevale s obje strane. Pred sam kraj utakmice domaći su imali dvije čiste šanse koje su neshvatljivo promašili, a onda je uslijedila kazna.

Mario Budimir zabio je u 93. minuti nakon sjajne kontre Modrih i tako postavio konačnih 4-1.

Dinamo je ovom pobjedom i dalje ostao na vrhu tablice bez ijednog poraza dok je Istra pretposljednja s osam osvojenih bodova iz 11 odigranih utakmica.

Sljedeći vikend Dinamo će gostovati u Koprivnici kod Slaven Belupa dok će Istra na svom terenu dočekati Osijek koji je ranije svladao Rudeš u gostima također s 4-1.