Komentari 60

Trener Hajduka: Igrali smo bolje u prvom dijelu nego što su oni u drugom. Prvenstvo nije gotovo

Išli smo na pobjedu, momci su dali sve od sebe. Čestitam im, a prvenstvo nije nipošto gotovo. Ono što me brinu su ozljede, izgubili smo neke ključne igrače, otkrio je trener Hajduka

Prvo poluvrijeme s naše strane vrhunsko, daleko najbolje nakon dugo vremena. Da budem u potpunosti iskren, mislim da smo tad trebali dobiti tu utakmicu, imali smo izgledne prilike. Onda smo gubili loptu u drugom poluvremenu, preuzimali su rizik, a nismo im dali puno do te greške. Ostaje dojam realnog rezultata, ali rekao bih da kad uzmeš da je naše poluvrijeme bilo definitivno bolje od drugog poluvremena, započeo je nakon remija protiv Dinama (1-1) trener Hajduka Mislav Karoglan.

Čačić: Dobro da je Hajduk ostao u utrci za naslov prvaka, a protiv Milana će nam biti lakše

Imala je njegova momčad inicijativu u prvom poluvremenu, trebali su možda i zabiti drugi gol te bi se tad zasigurno lakše disalo u drugom poluvremenu, ali nije to bilo dobro u nastavku te su ne ostali samo bez pobjede, već i bez nekoliko važnih igrača.

POGLEDAJTE VIDEO: Atmosfera ispred Poljuda

Navijači pristižu na Poljud 00:58

- Imali smo pet zamjena. Moram pogledati utakmicu, strukture, izgubili smo Kalika u pripremi, izgubili smo Nikolu Kalinića, imamo problema s ozljedama, ali ostavili smo Dinamo na jako malo prilika večeras. Išli smo na pobjedu, momci su dali sve od sebe. Čestitam im, a prvenstvo nije nipošto gotovo. Ono što me brinu su ozljede, izgubili smo neke ključne igrače, možda je to bio trenutak padanja. Bit će jako teško, slijedi Gorica i bit će jako teško nakon ovakvog pražnjenja.

Split: Susret 14. kola SuperSport HNL-a između Hajduka i Dinama

Nakon gola Livaje je Karoglan nešto pokazivao prema klupi i pomoćniku Goranu Karoglanu.

- Slažem se, radili smo dosta u pripremi utakmice, gdje smo kreirali viškove, gdje smo stvarali prilike. Svaka utakmica ima svoju pripremu, ja sam bio zadovoljan presingom, ali smetaju me neke stvari u drugom poluvremenu. Hajduk, ma tko ga vodi, mora ići u smjeru da imamo loptu, da radimo kontra presing, da držimo protivnika nisko... Neću puno pametovati, proces je nekad bolan - objasnio je.

Već iduće srijede, 26. listopada, ih od 16 sati i 30 minuta na domaćem terenu očekuje Gorica u sklopu zaostalog 4. kola Supersport HNL-a.

Remi je dobar, ali za pobjedu je trebalo i više rizika i odlučnosti
Remi je dobar, ali za pobjedu je  trebalo i više rizika i odlučnosti

- Svakom protivniku dajemo maksimalan respekt, a moramo pokušati pokazati ono što smo ovdje u prvom poluvremenu i prolongirati to na neko duže razdoblje. Možemo još ugroziti Dinamo, svaka utakmica je finale, sljedeća je Gorica. Obično nakon derbija imamo probleme, moramo se "refrešati" mentalno, dobiti još nekog igrača...

POGLEDAJTE VIDEO: GDJE JE BOLJA ATMOSFERA? MAKSIMIR ILI POLJUD?