Komentari 23

Triler u Londonu! 'Redsi' slavili u 85', Arsenal se jedva izvukao

1

Hrvatski stoper Dejan Lovren za Liverpool je odigrao cijeli susret, a u 62. minuti nakon kornera mogao je zabiti, ali njegov dolazak na drugu stativu bio je trunku prespor. Liverpool je opet slavio u samoj završnici

U subotnjim susretima 13. kola Premier lige gosti su slavili u šest utakmica, a jedino je Arsenal na domaćem terenu protiv predzadnjeg Southamptona izvukao remi (2-2), i to pogotkom Lacazettea u sudačkoj nadoknadi (90+6).

Liverpool je ponovno izvukao pobjedu u završnici susreta. U gostima kod Crystal Palacea "redsi" su poveli pogotkom Sadia Manéa u 49. minuti i minimalnu prednost imali su sve do 82. minute, kada je Wilfried Zaha pogodio za 1-1. No, u 85. minuti u gužvi nakon kornera najbolje se snašao Firmino, koji je zabio za pobjedu Liverpoola 2-1.

Leicester i dalje igra u odličnoj formi, u gostima je dobio Brighton sa 2-0 i privremeno je izbio na drugo mjesto tablice. Pogotke za "lisice" postigli su Ayoze Pérez (64) i Jamie Vardy (82-pen). (bt)