Komentari 60

Trpaj, ne pitaj! Čudesni Messi zabio 4 i gurnuo Barcu na vrh

1

Argentinac je pogađao u 14., 37. 40. i 88. minuti, a asistent za prvi gol mu je bio Ivan Rakitić, koji je odigrao cijelu utakmicu za Barcu. Barcelona sada vodi s 55 bodova, dva više od Reala

Nogometaši Barcelone preuzeli su vrh La Lige nakon što su u utakmici 25. kola španjolskog nogometnog prvenstva na Camp Nouu pomeli Eibar s 5-0, a četiri gola zabio je Lionel Messi.

02:12

Argentinac je pogađao u 14., 37. 40. i 88. minuti, a asistent za prvi gol mu je bio Ivan Rakitić, koji je odigrao cijelu utakmicu za Barcu. Peti gol je zabio Brazilac Arthur (89).

Argentinac je tako prekinuo sušu u domaćem prvenstvu koja je trajala 398 minuta.

Asistenciju je skoro ostvarilo i novopridošlo Barcino pojačanje Braithwaite, igrač koji se nije baš istaknuo tehnikom na predstavljanju.

No, na travnjaku je pokazao zašto ga je Barcelona dovela i nakon što je izvozao dva igrača na lijevom boku poslao je loptu u sredinu prema Messiju. Golman Eibara Dmitrović odbio je loptu Argentincu u noge pa se asistencija nije službeno pisala, no sav posao napravio je Danac.

Barcelona sada vodi s 55 bodova, dva više od Reala, koji večeras gostuje kod Levantea. Eibar je 16.