Komentari 6

Tudorov Marseille imao 2-0 do 75. minute pa 'prosuo' pobjedu

U susretu 13. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille, kojeg vodi Igor Tudor, je na gostovanju kod Strasbourga odigrao 2-2 primivši dva gola u posljednjih 15 minuta.

Nastavlja se kriza Tudorove momčadi koja je u posljednja četiri susreta u svim natjecanjima dohvatila samo jedan bod.

Nakon tri uzastopna poraza od PSG-a (0-1), Lensa (0-1) i Eintrachta (1-2), Marseille je "očajnički" trebao pozitivan rezultat na gostovanju kod Strasbourga. I odlično je krenuo OM. Golovima Bamba Dienga (8) i Isse Kabore (35) gosti su poveli 2-0.

OM je sve do 75. minuti držao uvjerljivu prednost, no u 76. minuti je smanjio Lebo Mothiba, a u trećoj minuti nadoknade Kevin Gameiro je zabio za 2-2.

Na ljestvici vodi PSG sa 35 bodova, Lens je drugi sa 30, a Lorient na trećem mjestu ima 27 bodova i susret manje. Rennes i Marseille imaju po 24 boda.