Komentari 39

'Ukleti' Torino: Roma izgubila i 7. put zaredom golom Benatije

1

Juventus je zadržao dobru formu i pobjedom u derbiju 18. kola talijanskog prvenstva ostao bod iza vodećeg Napolija. Gol za sedmo uzastopno domaće slavlje nad Romom zabio je Benatia

Nogometaši talijanskog prvaka Juventusa u derbiju su 18. kola Serie A na svom stadionu svladali Romu 1-0 (1-0). Gol vrijedan tri boda postigao je Mehdi Benatia već u 18. minuti susreta. To je sedmi uzastopni poraz Rimljana na Juventusovu novom stadionu.

Drugoplasirani Juventus se ovom pobjedom ponovno primaknuo vodećem Napoliju na samo bod zaostatka, Napoli ima 45, a Juventus 44 boda. Treći je Inter s 40, a četvrta Roma s 38 bodova i utakmicom manje.

Mario Mandžukić odigrao je čitavu utakmicu za Juventus, dok je Marko Pjaca ostao na klupi Torineza.

REZULTATI 18. KOLA:

Petak:
Chievo - Bologna 2-3 (Inglese 32, Cacciatore 85 / Destro 4, 90, Verdi 50)
Cagliari - Fiorentina 0-1 (Babacar 82)
Subota:
Lazio - Crotone 4-0 (Lukaku 55, Immobile 78, Lulić 86, Anderson 89)
Genoa - Benevento 1-0 (Lapadula 90+2-11m)
SPAL - Torino 2-2 (Viviani 42, Antenucci 69-11m / Iago Falque 1, 10)
Sassuolo - Inter 1-0 (Falcinelli 34)
Udinese - Verona 4-0 (Barak 27, 68, Widmer 44, Lasagna 80)
Napoli - Sampdoria 3-2 (Allan 16, Insigne 33, Hamšik 39 / Ramirez 2, Quagliarella 27-11m)
Milan - Atalanta 0-2 (Cristante 32, Iličić 71)
Juventus - Roma 1-0 (Benatia 18)