Komentari 38

Ulreich ostao 'sam na svijetu': Neutješno je gledao u prazno...

1

Ulreich je na kraju utakmice postao najusamljeniji čovjek na svijetu u tom trenutku, baš nikog nije bilo oko njega na terenu. Ostao je sam sjediti na travnjaku, a legendarni Kahn souosjeća s njim...

Vrlo je jasno da je imao dvije ideje u isto vrijeme. Htio je uhvatiti loptu rukom, ali i izbiti ju. Takve stvari se događaju, to se i meni dogodilo protiv Reala kod slobodnjaka Roberta Carlosa. Kako se Ulreich sada osjeća? Ne želite se probuditi sljedećeg jutra, rekao je slavni njemački golman Oliver Kahn u analizi utakmice Reala i Bayerna.

Prošao je Real ukupnim rezultatom 4-3, a glavni tragičar dramatične utakmice na Bernabeu (2-2) bio je rezervni golman Bayerna Sven Ulreich (29).

Dragi golmane, pa što ti bi?! Benzema komediju ne oprašta

U 46. minuti teško je kiksao, propustio je loptu Karimu Benzemi koji je lako zabio. Baš taj gol, ispostavilo se, koštao je njemačkog prvaka produžetaka u Madridu.

Ulreich je na kraju utakmice postao najusamljeniji čovjek na svijetu u tom trenutku, baš nikog nije bilo oko njega na terenu... Ostao je sjediti na travnjaku, zamišljen i neutješan.

Inače pouzdani golman na pragu je poziva u reprezentaciju Njemačke za Svjetsko prvenstvo u Rusiji. Ove je sezone zbog teške ozljede Manuela Neuera bio prvi golman bavarskog diva i svoj je posao obavljao vrlo kvalitetno.

Sve do kobnog polufinala Lige prvaka... To mu je najveći kiks karijere, bez sumnje.