Komentari 19

Tek u petom pokušaju Hajduk prvi put pobijedio bez Livaje

2

U prethodne četiri utakmice bez Livaje Hajduk je prošle sezone izgubio od Tobola u uzvratu i ispao iz Europe, dok je na domaćim travnjacima gubio od Dinama, Šibenika te je remizirao sa Slaven BelupoM

Marko Livaja zbog lakše ozljede nije igrao u Cvetkovcu protiv Tehničara koji je Hajduk pobijedio 5-1 i izborio osminu finala Kupa. Hajdukov lider propustio je jučerašnju utakmicu, ali trebao bi biti spreman za subotnje gostovanje u Velikoj Gorici.

Hajdukov stoper pokazao kako mu izgleda glava nakon sudara: Zadobio užasnu posjekotinu
Biuk upoznao malog Leona koji je operirao srce: Hajdukovac pomogao prikupiti sredstva

Otkako se vratio na Poljud, bila je to tek peta utakmica koju je Livaja propustio. I - prva pobjeda Hajduka bez svog najboljeg igrača na terenu.

Hajduk slavio 2:1 protiv Varaždina u 12. kolu SuperSport HNL-a

U prethodne četiri utakmice bez Livaje Hajduk je prošle sezone izgubio od Tobola u uzvratu i ispao iz Europe, dok je na domaćim travnjacima gubio od Dinama, Šibenika te je remizirao sa Slaven Belupom. I, u svim tim utakmicama Hajduk je zabio jedan jedini gol - Sahitijev u Kazahstanu.

I to je još jedna potvrda koliko Livajina prisutnost znači Hajduku. U 73 utakmice zabio je 45 golova uz 22 asistencije. Fascinantna statistika.

Velika je vjerojatnost da će Hajduk uskoro morati odigrati i šestu utakmicu bez najveće zvijezde. Dobije li Livaja žuti karton protiv Gorice, propustit će derbi s Dinamom sljedećeg petka...

POGLEDAJTE VIDEO: ŠTO GRAĐANI MISLE O NOVOM STADIONU