Jbga neko dobije u skupinu iz četvrtog šešira Panamu, a neko Qatar
na
nafuraniMali
21:27
Uređivanje komentaraOdustani
sto ovaj katar radi na svjetskom i kako su dosli uopce? pa ovo je smijurija koliko su losi haha
AnarchoSyndicalist
21:05
Uređivanje komentaraOdustani
Kako god bilo, ja sam za susjede. Ajde, Bosanci, možete vi to 👍
ar
argh1
21:06
Uređivanje komentaraOdustani
To su sve bjelci, čak i plavi ljudi, veze nemaju sa arapima. Po izgledu bih se vidi da su se okupatori zabili u Hrvatsku. Ti su živili kršćani, Hrvati i pravosl
avci i sada ti, čiji su djedovi bili kršćani, žestoko brane okupatorsku vjeru a ništa nemaju s njom. Kakve deve, urin, sunce što zalazi u mutnoj vodi....
Prikaži još ↓
ko
komentator/Luka
21:03
Uređivanje komentaraOdustani
nama bi pasalo da remiziraju jer bi tamo 3. imao 2 boda a ako bi mi završili 3. sa 3 ili 4 boda da su nam veće šanse za među 8 najboljih
Shah Mat
20:53
Uređivanje komentaraOdustani
Jednako su loši. Nadam se rezultatu 0:0.
Amtin Mali
21:50
Uređivanje komentaraOdustani
Ma vidi ti kako veliki Srbi u komentarima pricaju protiv Bosne i Hercegovine!
LA
Los Azulgrana
21:38
Uređivanje komentaraOdustani
Kakva smijurija ovaj Katar, sta to radi na prvenstvu hahaha
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .