Komentari 28

"Vatreni" su ljuti zbog kazne: Dosta je ove otužne atmosfere

5

Hrvatska je pobijedila Island 2-0, a donosimo vam prve reakcije igrača. Marcelo Brozović zabio je dva prekrasna gola, a pogledajte što su rekli igrači odmah nakon susreta

Hrvatska je pobijedila Island 2-0, a donosimo vam prve reakcije igrača.

Igrači su četvrtu domaću natjecateljsku utakmicu u nizu morali igrati pred praznim tribinama i dosta im je toga. Protiv Ukrajine u ožujku 2017. godine konačno igramo pred navijačima jer kazna nam je i službeno istekla nakon Islanda.

- Island je jako napredovao u posljednje tri godine. Da je teren bio bolji, lakše bismo to riješili, ali stvarno su puno bolji nego prije. Imamo sad meč loptu za odlazak na SP u Rusiju i nadam se da ćemo je iskoristiti - rekao je Vedran Ćorluka.

- Nadam se da više neće biti ovakve otužne atmosfere, da će biti naših navijača i da više nećemo biti kažnjavani, ako Bog da. Oni nam jako fale, svi to znamo. Teško je ovako igrati. Teško je svakom koji vole ovaj sport. To je otužno, ali što je tu je, nadam se da toga više neće biti - dodao je Danijel Subašić.

POGLEDAJTE VIDEO

Subašić nakon Islanda: Nadam se da više neće biti kažnjavanja, teško je igrati u ovakvim uvjetima

Posted by 24sata Video on 12. studenoga 2016

UŽIVO Varaždin - Dinamo 0-1: Vidović za 53 sekunde u drugom poluvremenu zabio golčinu!
MODRI U SUSJEDSTVU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a prije 10 dana "modri" su teškom mukom slavili na Maksimiru. Vidović je zabio sjajan gol za samo 53 sekunde u drugom poluvremenu

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.
VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem