Komentari 187

Spas u zadnji čas! Said zabio u 92. minuti za 1-1 s Osijekom

6

Hajduk je bolje otvorio utakmicu šansama Ercega i Radoševića, ali Osijek je poveo nakon velike greške Memolle. Hajduk je gubio do sudačke nadoknade, a onda je Said pogodio za konačnih 1-1

Slavili su igrači Hajduka Saidov gol u sudačkoj nadoknadi, a onda ih je dočekao hladan tuš u obliku zvižduka Torcide koja im je pokazala što misli o remiju protiv Osječana.

Vodio je Osijek od 39. minute i gola Alena Grgića, koji je zabio nakon velike pogreške Memolle i ne baš bajne reakcije golmana Stipice. Hajduk je pogodio stativu, imao je posjed, stvorio je više šansi, ali nije lopta htjela u gol. Pola sata prije kraja Željko Kopić, kojem je ovo bio debi na Poljudu, napravio je već sve tri izmjene. Uveo je Ohandzu, Almeidu...

Sve je u napad gurnuo Kopić.

Umalo se to obilo hajdukovcima o glavu jer Osijek je nekoliko puta kvalitetno izašao u protunapad. Držali su se Osječani do sudačke nadoknade, a onda se ukazao Said koji je, nakon što je Barišić igrao rukom, zabio iz blizine za 1-1. U tim trenucima na terenu je nastao pravi kaos. Hajdukovi igrači napali su suca Frana Jovića koji je rukom pokazao na centar, a oni su mislili da je poništio gol.

Neko je vrijeme trebalo hajdukovcima da shvate da je gol.

Osijek je bio nekoliko minuta udaljen od pobjede na Poljudu, prve nakon travnja 2008. godine, a tada su u momčadi imali Domagoja Vidu, a na klupi Iliju Lončarevića.

Ovim remijem najviše je profitirala - Rijeka.

Hajduk i Osijek ostali su na drugom i trećem mjestu, Rijeka ima tri boda manje, ali i utakmicu manje. Ne samo to, u sljedećem kolu Riječani dočekuju Hajduk na Rujevici i to u bitno oslabljenom sastavu jer su Said i Lopez dobili kartone.