Ajde novinari osim Livakovića i Baturine nitko nije nist odigral, ovi su jucer za nas bili Brazil prvo poluvrijeme, osim gola Budimira i zicer Pašalića mi nismo
nist napravili , ovi su trkački jači od nas i bilo ih je svuda , pa taj Martinez je odličan igrač , nek mu bude nagrada mi imamo tri boda i to je jedino kaj mozemo sretni biti, protiv Gane bude jos gora tekma za nas jer nemamo sanse protiv njih ovakvom igrom
Prikaži još ↓
va
vanja65
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije bitno sta FIFA objavljuje i proglasava. 3 boda su zapisana....
dz
drogba zver
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa bio je igrač utakmice..u čemu je problem
ze
zelkan
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Livaković je igrač utakmice,pa onda Baturina
ki
kike12
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Da modrica su trebali stavit za igraca utakmice kako vas nije sram vrijeđat. Zlata lopta modricu sta to nije prevara uefe fife ajd smiju nam se svi sad
Rokas Pukštas
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
U sportskim novostima ce igrac utakmice bit senilni starac s 25 krivih dodavanja. Maestro.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .