Komentari 11

Vida opet skrivio jedanaesterac, Bešiktaš do pobjede u derbiju

Galatasaray je u 81. minuti imao ogromnu priliku za 2-2, a Domagoj Vida zamalo je ispao tragičar. Skrivio je jedanaesterac nakon što je u svome šesnaestercu loptu dirao rukom. Na njegovu sreću, golman Bešiktaša obranio je Mohamedu

U derbiju i zadnjoj utakmici desetog kola turskog prvenstva Bešiktaš je na svom terenu svladao Galatasaray sa 2-1.

Poveo je Galatasaray u 35. minuti pogotkom  Alexandrua Cicaidaua, ali četiri minute kasnije Cyle Larin zabija svoj prvi gol za izjednačenje. Larin je bio strijelac i drugog pogotka za Bešiktaš u 64. minuti kojim je donio pobjedu domaćoj momčadi.

Super Lig - Galatasaray v Besiktas

Galatasaray je u 81. minuti imao ogromnu priliku za bod, a Domagoj Vida skoro je ispao tragičar. Hrvatski reprezentativac je skrivio jedanaesterac nakon što je u svome šesnaestercu loptu dirao rukom. No, spasio ga je golman Destanoglu koji je sjajno pročitao Mohameda i skinuo mu kazneni udarac.

Zanimljivo, Vida je i prije šest dana skrivio jedanaesterac u porazu od Sportinga u Ligi prvaka i to nakon što je također loptu dirao rukom. No, bez obzira na skrivljeni penal i trenutak nepažnje, hrvatski reprezentativac je svih 90 minuta odradio korektno.