Komentari 8

VIDEO Gospodin iz 'VIP lože' je zasjenio ispadanje Rudeša: Od smijeha je 'umirao' komentator

U ljetnom izdanju sa šeširićem, sunčanim naočalama i u izdanju spremnom za plažu odgledao je utakmicu, a pridružila mu se i ženska osoba, vjerojatno supruga, pa su uživali u prvoj utakmici 30. kola HNL-a

Domaći su nogometaši napravili prekršaj na Benediku Mioču, a razgovor Danijela Štefulja sa sucem Antoniom Melnjakom ostao je u drugom planu nakon što se u kadru pojavio gospodin koji s terasice ispred kuće ima krasan pogled na teren podno tribine bl. Alojzija Stepinca.

Rudešani ispali iz HNL-a! Poveli protiv Slavena, ali izbacili su ih čudesni Sušak i španer iz Bednje

U ljetnom izdanju sa šeširićem, sunčanim naočalama i u izdanju spremnom za plažu odgledao je cijelu utakmicu, a kasnije mu se pridružila i ženska osoba, vjerojatno supruga, pa su uživali u prvoj utakmici 30. kola HNL-a. Video s gospodinom u glavnoj ulozi možete pogledati OVDJE. Dobro je nasmijao i komentatora Andriju Cmrečnjaka koji se nije mogao suzdržati u ovakvoj situaciji.

POGLEDAJTE SAŽETAK: Rudeš - Slaven Belupo 1-3 (1-0)

Sažetak NK Rudeš vs NK Slaven Belupo 1:3 01:35

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

A imali su i što za vidjeti. Njihovi su susjedi poveli golom Latkovića u 15. minuti te imali prednost na poluvremenu, ali u nastavku se pojavio Robert Murić koji je golovima u 57. i 63. minuti preokrenuo susret, a golman Ivan Sušak pomogao mu je to sačuvati s tri vrhunske obrane.

Rudeš i Slaven Belupo sastali se u 30. kolu SuperSport HNL-a

U posljednjim sekundama utakmice je domaći golman Matej Marković otišao na skok, ali se nakon toga vratio na svoju polovicu i u pokušaju izbijanja lopte nije uspio 'riješiti' stvar, već je ispred njega utrčao Ante Šuto i postavio konačnih 3-1 te poslao Rudeš u Prvu NL.