Obavijesti
Komentari 15
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Pl
I to se s punim pravom žalio. Suđenje je bilo katastrofa. Sudac je doslovno pokazao da je zauzeo stranu...
ar
Nikad se trener ne treba vaditi na sudca.Jarni je u pravu ali nije njemu bilo zabranjeno dati dva gola i onda bi bilo ok.Izgubio,gledaj gdje se moze sto popravi Prikaži još ↓
ju
Nije on pao sam, nego se bacio u našeg igrača i napravio faul. Ne vjerujem da je sudac to primijetio. Učinio je to skoro perfektno i vidi se da je uvježbavano Prikaži još ↓
Ma
Daj Jarni, određeni igrači ne bi pravili razliku u u15 reprezentaciji tu je veći problem od suca
Dk
E moj ti,da si poveja još bar 3-4 igrača trećega na tablici tj Dinama, možda bi bilo bolje.
Dk
Mislim da je ipak zadnju priliku i to skoro stopostotnu imal Čalušić. A, kaj se penala tiće, faul u napadu. Izbacuje desnu nogu u stranu, i udara našeg igrača. Prikaži još ↓
The River
Daj Jarni rađe zasuci rukave i pripremi sljedecu utakmicu nego kmečis ovdje.Izjavljujes da ste se potrošili emocionalno i fizicki a sve mladi igraci,puni snage Prikaži još ↓
Ugodan
Drugi put zovi svih 11 igrača Dinama.
Ugodan
Nažalost vide se tu prsti korporacije. Žalosno.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .