Komentari 44

VIDEO Konačno: Messi zabio prvijenac za PSG u prvenstvu

Trenutak čarolije argentinskog majstora koju su svi Parižani toliko čekali. I dok je u Europi zabijao, na prvi pogodak u prvenstvu čekao je čak do 14. kola. I bio je fenomenalan

Nogometaši Paris Saint-Germaina svladali su na Parku Prinčeva Nantes 3-1 u 14. kolu Ligue 1 i dodatno učvrstili svoju poziciju na vrhu ljestvice, a prvi gol u prvenstvu zabio je Lionel Messi.

POGLEDAJTE VIDEO:

Messi maše fanovima u Parizu nakon transfera u PSG VIDEO

Kylian Mbappé doveo je PSG u prednost u drugoj minuti, no od 65. minute domaćini su morali igrati bez isključenoga golmana Keylora Navasa.

Gosti su to iskoristili u 76. minuti i izjednačili preko Randalla Coloje Muanija, no samo šest minuta kasnije Dennis Appiah je postigao autogol i doveo Parižane u novo vodstvo.

Ligue 1 - Paris St Germain v Nantes

U 87. minuti trenutak čarolije argentinskog majstora koju su svi Parižani toliko čekali. I dok je u Europi zabijao, na prvi pogodak u prvenstvu čekao je evo do 14. kola!

Lionel Messi se sjurio u kontru, kao mnogo puta do sada došao u opasnu zonu ispred šesnaesterca pa majstorski naciljao i ubacio loptu u mrežu u suprotni kut.

VIDEO MESSIJEVA PRVIJENCA U LIGI POGLEDAJTE OVDJE

Inače, bio je to tek šesti Messijev nastup u prvenstvu. Imao je problema s ozljedom koljena i natučenom kosti noge pa je prije utakmice s Nantesom skupio svega 325 minuta.

PSG je vodeći u prvenstvu s 13 bodova više od Lensa.