Komentari 202

VIDEO Majko mila, kakav gol! Pogledajte Oršićevu bombetinu

Dinamo je poveo protiv West Hama već u trećoj minuti, Mislav Oršić opet je bio raspoložen i odapeo s pozicije s koje bi malo tko. Skinuo je paučinu u suprotnom kutu. Bio je to pobjednički gol

Manje od tri minute prošlo je otkako je Dinamo zabio West Hamu. Start kakvom se malo tko nadao iz redova hrvatskog prvaka u Londonu, usprkos činjenici da su "čekićari" izašli s drugom, potpuno novom postavom u odnosu na posljednju utakmicu protiv Chelseaja.

Dinamovci uoči West Hama 06:14

Mislav Oršić opet je bio inspiriran protiv Engleza, baš kao što je proljetos rušio Tottenham. Daniel Štefulj dodao mu je loptu kraj aut linije, on ju je lagano vukao i odapeo s najmanje 25 metara iz vrlo teškog kuta.

Nemoguće? Za njega ni to nije nemoguće. Lopta je u nevjerojatnoj paraboli odsjela u suprotnim rašljama West Hamova gola, ništa tu nije mogao golman Alphonse Areola. Briljantno. I vrijedno pobjede 1-0 za potvrdu drugog mjesta.

Europa League - Group H - West Ham United v Dinamo Zagreb

Mislavu je to drugi gol u Europskoj ligi ove sezone nakon onog Rapidu u Beču, sedmi u svim natjecanjima. Nazabijao se lijepih golova, a ovaj će sigurno ići visoku na tu listu.

U posljednjih 13 utakmica u Europskoj ligi Oršić je zabio osam golova uz četiri asistencije.

Sjajan gol Mislava Oršića West Hamu možete pogledati OVDJE.